Тюнінг

Тюнінг

Тюнінг ( tuning - настроювання, регулювання) - процес доопрацювання заводських параметрів автомобіля, спрямований на поліпшення технічних характеристик вузлів і агрегатів, безпеки та комфорту автомобіля. І якщо тюнінг двигуна або тюнінг гальм краще звичайно довірити професійній тюнінг-студії, то розділ Тюнінг інтер'єру салону допоможе вам провести тюнінг всередині кузова своїми руками.

Бажання провести тюнінг автомобіля виникає у людини в двох випадках: або це професійна необхідність, або це внутрішній стан вирватися з буденного світу речей, не стати частиною конвеєра з виробництва всього однакового.

Для професіоналів тюнінг автомобіля включає в себе своп двигуна ( swap - міняти), в нашому звичному розумінні - тюнінг двигуна, тюнінг підвіски, тюнінг гальм, або всі разом, тобто повний тюнінг. Для поліпшення аеродинамічних якостей автомобіля з професійної точки зору необхідний стайлінг кузова. Тюнінг автомобіля дозволяє доопрацювати основні системи авто для поліпшення його виробничих характеристик, розрахованих на середній режим експлуатації.

Будь автомобіліст, сам не здогадуючись, хоч раз, але проводив на своєму авто частковий тюнінг. Ви робите стайлінг кузова, коли вішаєте на своє авто дефлектори, або накладки на пороги. Ви робите тюнінг інтер'єру, коли встановлюєте в салоні підлокітник, накладки на педалі або шкіряну оплетку на рульове колесо.

Наш розділ «Тюнінг», дозволить вам дізнатися багато нового про це захоплюючій справі - перетворення свого автомобіля за допомогою тюнінга і стайлінгу в індивідуальну мрію. Сподіваємося, що інформація про те, як проводити частковий або повний тюнінг автомобіля своїми руками виявиться вам корисною.

І не забудьте, що Ferrari, хоча й «крута» машина, але їх багато і вони серійні, а тюнінг вашого автомобіля дозволить вам створити ексклюзивну модель, яка буде тільки ваша. І нехай заздрить світ ...

Удачі вам, любителі свого автомобіля.

Підвищуємо функціональність і комфорт Рено Дастер

Тюнінг Рено Дастер: Від А до Я. Варіанти зовнішнього і внутрішнього оновлення автомобіля. Поради щодо поліпшення ходових характеристик. Повна модернізація позашляховика.

Як самому поліпшити салон ВАЗ 2110?

    Четвер, 23 березня 2017 06:49
Як самому поліпшити салон ВАЗ 2110?

Тюнінг салону ВАЗ 2110: Робимо самі. Популярні ідеї для самостійного апгрейда салону, приладової панелі і торпеди. Рекомендації щодо поліпшення шумоізоляції.

Як прокачати ВАЗ 2110 своїми силами?

    Четвер, 23 березня 2017 06:49
Як прокачати ВАЗ 2110 своїми силами?

Тюнінг ВАЗ 2110 своїми руками: Детальна інструкція. Рекомендації по модернізації екстер'єру і ходової частини. Корисні поради з доопрацювання бампера, фар і капота.

Модернізуємо Пріору самі

    Четвер, 23 березня 2017 06:47
Модернізуємо Пріору самі

Тюнінг Пріори: Головні напрямки. Тюнінг салону. Прийоми зовнішнього удосконалення автомобіля. Збільшення потужності двигуна. Прокачування оптики і дисків.

Тюнінг позашляховика ВАЗ 2121

    Четвер, 23 березня 2017 06:53
Тюнінг позашляховика ВАЗ 2121

Тюнінг Нива 4х4: Популярні доопрацювання. Повна модернізація вітчизняного позашляховика. Оновлення салону і технічні поліпшення своїми руками. Ідеї зовнішнього тюнінгу ВАЗ 2121.

Лада Гранта: Модернізація своїми руками

Тюнінг Лада Гранта: Керівництво автолюбителя. Основні напрямки апгрейда від салону до двигуна. Удосконалення Лада Гранта Ліфтбек своїми руками.

Як своїми руками перетворити УАЗ Хантер в Гелендваген?

УАЗ Хантер тюнінг під Гелендваген. Всі етапи апгрейда автомобіля. Самостійний тюнінг від зовнішніх робіт до перетворення салону. Корисні рекомендації.

Як зробити спойлер своїми руками?

    Четвер, 23 березня 2017 07:09
Як зробити спойлер своїми руками?

З яких матеріалів зробити спойлер? Як зробити спойлер своїми руками для автомобіля.

Тюнінгований бампер своїми руками

    Четвер, 23 березня 2017 07:12
Тюнінгований бампер своїми руками

Тюнінг бампера своїми руками. Необхідні інструменти та матеріали для тюнінга. Послідовність створення тюнингованного бампера.

Як і чим перетягнути салон автомобіля?

    Четвер, 23 березня 2017 07:22
Як і чим перетягнути салон автомобіля?

Як робиться перетяжка салону автомобіля? Чому не варто вибирати шкіру? який матеріал краще і як все зробити своїми руками?


Сторінка 1 із 2