Світло Скло

Світло Скло

Всякий дивак знає, що здорова людина з дитинства сприймає цей світ за допомогою зору і тільки потім іншими почуттями. Ми щось підсвічуєм, щоб бачити, встановлюємо скло, яке захище і дозволяе нам спостерігати за навколишнім світом. Автомобіль зовсім не виняток. Тут теж існує багато світлових приладів, багато скла, що огороджує нас від вітру, дощу та холоду. Автомобільна світлотехніка настільки різноманітна, що новачкові буде зовсім непросто зорієнтуватися, хоча ... Саме так і можна відрізнити новачка, який скаже: "ну фари, як фари" або "звичайне скло - нічого особливого".

Тим часом автомобільне стекло буває абсолютно різне як за процесом виготовлення, так і в області застосування. Те ж саме стосується всієї автомобільної оптики - фар, ходових вогнів, стоп-сигналів, габаритних вогнів, покажчиків поворотів і всього внутрішнього освітлення машини. Якщо не мати хоча б часткового уявлення, як все це влаштовано або в необхідний момент не одержати можливості ознайомитися з конкретним питанням, то в подібні нетрі навіть нічого сунутися.

Все, що світить і через що світить

Навіть базових знань про скло буває недостатньо, щоб самостійно його поміняти вдома, а що говорити про зміну скла в автомобілі ... Як поводитися з тріщинами, що загрожують водієві за тонуванням скла і як уникнути помутніння покриття фар - про все це та багато іншого можна прочитати на сторінках нашого сайту. Тут ви знайдете інформацію про різні новинки, поради та рекомендації автомобілістів з великим стажем і досвідом володіння транспортними засобами.

Прочитавши масу корисної інформації ви запросто зможете змінити тріснуте скло або відполірувати потьмянілі фари вашого автомобіля, не заїжджаючи в спеціалізований сервіс, де з вас обов'язково зажадають енну суму грошей за роботу. Тут ви знайдете відповідь на будь-яке питання, що стосується всього скляного і того що світиться у вашій машині. Грамотні і досвідчені автолюбителі роками збирали знання і готові тепер поділитися своїм багатим досвідом з вами.

Вії на фари - недорогий метод оновлення дизайну автомобіля

Що таке вії на фари і які краще вибрати. Прикріплюємо вії на фари своїми руками. Світлодіодні автомобільні вії.

Два способи тюнінга фар своїми руками

    Вівторок, 28 березня 2017 06:55
Два способи тюнінга фар своїми руками

Як зробити тюнінг фар своїми руками, два кращих способу. Світлодіодне підсвічування «Ангельські глазки». Зміна кольору фар.

Як виконати полірування фар своїми руками?

Опис процесу полірування поверхні фар зовні і зсередини. Полірування фар своїми руками і необхідні для цього матеріали.