Салон

Салон

Якщо ви згодні з тим, що в людині зовнішня і внутрішня краса повинна бути добре збалансована, то напевно не відмовитеся від думки, що і ваш автомобіль має право застосувати до себе подібне твердження. Практично кожен адекватний водій намагається всіляко звертати увагу не тільки на зовнішність своєї машини, але і на салон автомобіля, який легко вказує на багато звичок і характер свого господаря. Так саме! Адже тільки по салону машини відразу видно, наскільки власник охайний, акуратний і уважний.

Не потрібно бути семи п'ядей у ​​чолі, щоб здогадатися, чому покриття даху салону потьмяніло і набуло жовто-коричневого відтінку, а на сидіннях з'явилися пропалені точки. Однак далеко не всі розумники знають, як виразно й без наслідків постаратися повернути колишній колір і свіжість на своє законне місце. Це непросто, якщо не мати певних навичок, досвіду, а головне, прагнення до цього. Поставивши собі за мету освіжити салон свого автомобіля, надати йому індивідуальний і / або охайний вигляд, можна потім тільки радіти самому і захоплювати пасажирів своєї машини.

Нюанси оздоблення

Салон автомобіля, при всій своїй простоті, складається з абсолютно різних матеріалів, серед яких пластик різної якості, особливі види шкіри або тканини, що вживаються для оббивки сидінь та дверей, і навіть декоративні металеві або дерев'яні вставки. Для кожного елемента призначені окремі види хімії і способи її застосування. Кожен елемент можна привести в порядок або замінити на новий, якщо вміти це робити. За роки життя практично будь-який водій накопичує унікальний досвід з цих питань, а потім, за бажанням, ділиться ним з іншими автомобілістами.

І правда, звідки новачкові автосвіту знати, як і чим перетягнути салон, що можна зробити з панеллю приладів, кермом, важелями перемикання чого-небудь, не маючи найменшого уявлення про те, як це все влаштовано ?! На сайті ви знайдете безліч різних корисних порад і рекомендацій щодо грамотного догляду за салоном автомобіля, ремонту та реставрації тих чи інших деталей, а також інформацію щодо профілактичної роботи з внутрішнім оздобленням.

Як зробити хімчистку салону автомобіля?

Хімчистка салону автомобіля своїми руками. У якому порядку, і якими засобами робити хімчистку салону?

Відновлення елементів салону автомобіля

Відновлення салону автомобіля. Поради по відновленню пластика і шкіри салону автомобіля.