Авто поради

Авто поради

Практично кожна людина має будь-який досвід в різних областях і сферах життя, накопичуючи його поступово, рік за роком по ходу існування. Цей накопичувальний "марафон" триває вічно і передається від одного покоління до іншого. Все те ж саме відбувається і в автомобільному світі. Набагато безпечніше і надійніше використовувати поради бувалих автомобілістів, ніж самостійно набивати шишки при кожному "зручному" випадку. Звичайно, дурна людина, як правило, ігнорує чужий досвід, продовжуючи вдруге, втретє і так далі наступати на одні й ті ж граблі. Але ви ж не вважаєте себе дурнями ?!

Використовуючи чужі знання і навички можна безболісно і набагато швидше накопичити свої власні, які згодом можна так само успішно передати комусь ще. В цьому немає нічого надприродного. Це не альтруїзм, чи меценатство, це звичайне людське життя, яке гідне уваги. Багато з нас дуже досвідчені автолюбителі зі стажем в не одне десятиліття, але в силу свого досвіду нам добре знайомі проблеми новачків, яким просто необхідна грамотна і точна порада, що стосується автомобільних питань.

Поради для розумних

"Не будь дурнем і слухай навчених досвідом", - якось так звучала фраза китайських мудреців. Це не новина, що досвід приходить з роками. Досвідом не розкидаються, його ретельно збирають. Досвід приносить тільки користь, якщо уважно слухати поради тих, хто ними ділиться. Автосвіт з кожним роком прогресує, але більшість основних засад в ньому незмінно, як і 100 років тому, на початку епохи автомобілебудування. І зовсім не шкідливо прочитати те, що інші люди збирали роками, компілюючи в цілу базу знань.

Цей сайт увібрав в себе масу корисних і завжди актуальних порад і рекомендацій, корисних інструкцій і чітких вказівок до дії, дізнавшись про які жоден читач-автолюбитель нізащо не помилиться, виконуючи що-небудь самостійно. Тут не зустріти сторонньої інформації, але зате в кожному тексті легко знайти рішення буквально будь-якої проблеми, пов'язаної з вашим автомобілем, а потім легко розв'язати цю проблему.

Нуль проміле для водіїв. Аргументи за і проти

У свята водії часто піддаються спокусі випити алкоголь. Про це знають пильні даішники і намагаються виявити нетверезих автомобілістів. Що важливо знати, щоб не опинитися в невигідній для себе ситуації?

Як вибрати сальники для машини?

    Четвер, 23 березня 2017 06:12
Як вибрати сальники для машини?

Для деяких пристроїв сальники є однією з незамінних деталей. Від них залежить працездатність амортизаторів, несправність яких може стати причиною погіршення керованості.

Не заводиться авто: Причини і вирішення проблеми

Не заводиться машина: Причини неполадок і популярні способи вирішення проблем. Детальний опис несправностей. Відповіді на питання чому машина погано заводиться на холодну?

Що робити, якщо пробито і спускає колесо автомобіля?

На дорозі легко пробити колесо автомобіля, після чого подальший рух неможливий. Розповімо що робити, якщо колесо автомобіля спускає і скільки можна проїхати на спущеній шині.

Міняємо радіатор пічки на ВАЗ 2114

    Четвер, 23 березня 2017 06:50
Міняємо радіатор пічки на ВАЗ 2114

Заміна радіатора пічки ваз 2114, процедура нескладна, але вимагає деяких навичок і знань по влаштуванню автомобіля. Все про те, як зняти і поміняти радіатор пічки ВАЗ 2114.

Заміна гальмівних циліндрів ВАЗ 2107, 2114

    Четвер, 23 березня 2017 06:49
Заміна гальмівних циліндрів ВАЗ 2107, 2114

Заміна заднього гальмівного циліндра на Автомобілях ВАЗ 2107 і 2114. Приділивши достатньо часу підготовці, можна самостійно замінити задній гальмівний циліндр.

Ремонт каталізатора своїми руками

    Четвер, 23 березня 2017 06:40
Ремонт каталізатора своїми руками

Ремонт каталізаторів необхідний не часто, але уникнути його зовсім не вдасться. Всьому виною низька якість палива, дорожнього покриття і безліч інших причин.

Виготовляємо причіп для легкового автомобіля своїми руками

Причіп легкового автомобіля своїми руками - це зовсім не складно, якщо у вас є хоч якісь навички роботи зі зварювальним апаратом.

Як самому замінити гофру глушника?

    Четвер, 23 березня 2017 06:45
Як самому замінити гофру глушника?

Поради та рекомендації по заміні компенсатора (гофри). Заміна гофри глушника нескладна процедура, при наявності у автомобіліста досвіду роботи зі зварювальним апаратом.

Як підтягнути рульову рейку

    Четвер, 23 березня 2017 06:52
Як підтягнути рульову рейку

Як підтягнути рульову рейку, а вірніше відрегулювати її? Пошук і усунення неполадок. Підтяжка і регулювання рульової рейки.


Сторінка 1 із 2