Шини Диски

Шини Диски

Звичайно, спосіб пересування себе коханого або будь-яких предметів по планеті Земля ще в стародавні часи почав цікавити людство. В ході болісних пошуків було винайдено знамените колесо. Зараз ми навіть не звертаємо уваги на цей винахід, а тим часом саме колесо стало одним з найважливіших елементів будь-якого автомобіля. Тільки тепер це не просто кругла дерев'яна деталь, а досить складний комплекс, що включає в себе шини і диски різних форм, конфігурацій і, не повірите, призначень.

Здавалося б, ну навіщо заново винаходити вже винайдене - але ні, типи і способи застосування у коліс можуть бути різними, як день і ніч, а точніше, як зима і літо. Будь-який автомобіліст прекрасно знає, що влітку можна і потрібно їздити на одному типі гуми, а взимку неодмінно міняти на інший. В принципі, від дисків теж чимало залежить. У кожного виду існують свої особливості, переваги і недоліки, і придатні різні диски для різних варіантів їзди.

Шини та їх призначення

Як сказано вище, авто гума буває декількох видів. Якщо конкретно, то всього трьох:

  • літні шини;
  • зимові шини;
  • всесезонні шини.

Подальші їх відмінності настільки різноманітні, що будь-який новачок-автолюбитель запросто зламає голову, вибираючи потрібні, якщо йому все чітко не розповісти і не пояснити. По-перше, є два основних способи виготовлення: кордовий і радіальний. По-друге, на кожен вид шин для їх ефективного застосування наноситься особливий малюнок протектора. По-третє, зимова та літня гума значно відрізняється за своїм хімічним складом і консистенцією. Всі автомобільні шини призначені для щільного і точного зчеплення з дорожнім покриттям.

Диски і їх призначення

Для автотранспорту люди придумали диски. Це така ж важлива частина сучасного колеса, як і гума, яка на них одягається. Існує два види автомобільних дисків, що розрізняються за способом виготовлення, подальшого застосування, за якістю і, звичайно ж, за ціною:

  1. Найбільш поширеними вважаються звичайні сталеві, що встановлюються на більшість автомобілів прямо на заводі-виробнику.
  2. Більш точними у виробництві і різноманітними за зовнішнім виглядом є легкосплавні: литі або ковані.

У всіх автомобільних дисків є свої конструктивні особливості і кожні мають цілим набором різних переваг і недоліків, а відтак їхні використання завжди строго індивідуально.

Вибираємо протектор шин

    Четвер, 23 березня 2017 06:15
Вибираємо протектор шин

Протектора шин, основні правила вибору. Симетричний, асиметричний малюнок протектора. Візерунок і нарізка протектора шин.

Як відрізнити зимові шини від літніх

    Четвер, 23 березня 2017 06:23
Як відрізнити зимові шини від літніх

Якість контакту автомобіля з дорожнім покриттям має бути високим і в літню спеку, і в лютий мороз. Саме тому існують шини зимові та літні.

Чи варто погоджуватися на ремонт литих дисків?

Чи варто робити ремонт литих дисків? Способи і технологія ремонту автодисків. У яких випадках варто ремонтувати литі диски.

Як підібрати автомобільний датчик тиску в шинах?

Що таке датчик тиску в шинах, які вони бувають? Системи контролю тиску в шинах, плюси і мінуси цих пристроїв.

Що важливо знати про тиск в автомобільних шинах?

Який має бути тиск в шинах? Тиск в шинах взимку і влітку, в чому різниця? Недокачані і перекачені шини, в чому небезпека?

Правила зберігання автомобільних шин

    Четвер, 23 березня 2017 06:45
Правила зберігання автомобільних шин

Правильне зберігання шин - запорука їх довгої служби. Правила і термін сезонного зберігання автомобільних шин. Як не можна зберігати покришки.

Як правильно вибрати литі диски?

    Четвер, 23 березня 2017 06:55
Як правильно вибрати литі диски?

Рекомендації як вибрати литі диски. У чому перевага саме литих дисків, на які параметри необхідно звернути увагу при покупці.

Яку фарбу для автомобільних дисків вибрати?

Як правильно вибирається фарба для автомобільних дисків. Фарбування авто дисків порошковою і іншими видами фарби.

Аргумент за і проти всесезонних шин

    Четвер, 23 березня 2017 07:08
Аргумент за і проти всесезонних шин

Всесезонні покришки: за і проти, думка авторитетних автомобілістів. Маркування та правила вибору всесезонних шин.

Проблеми вибору зимових шин для позашляховиків

Шини для позашляховиків, їх різновиди та особливості. Грязьові шини для позашляховиків, класифікація. Шиповані, нешиповані, зимові та літні шини.


Сторінка 1 із 2