Автохімія

Автохімія

Як відомо, хіміками не народжуються. Навіть стають ними далеко не всі. Однак сучасний автомобіль вимагає ретельного догляду як за своєю зовнішністю, так і за внутрішніми вузлами і агрегатами, а для цього необхідна якісна автохімія, розбиратися в якій більш-менш повинен кожен поважаючий себе автомобіліст. Зрозуміло, що всі зарозумні пізнання відразу не прийдуть, але на перший випадок (а також, на другий, третій, п'ятий і десятий) існують досвідчені водії, давно і багато разів перевірили продукцію різних фірм власним дослідним шляхом.

На сторінках сайту ви зможете знайти будь-яку цікаву для вас інформацію щодо грамотного догляду за зовнішністю машини і обслуговування його внутрішніх "органів". Ви дізнаєтеся, що з себе представляють ті чи інші хімічні склади, для чого вони призначені, як ними користуватися і які різновиди хімії існують. Метою і досягненням цих знань стане здатність відрізняти і обслуговувати свій автомобіль на досить високому і професійному рівні, не маючи спеціальної освіти. Загалом, не потрібно мати під рукою Менделєєва або самому ставати їм - досить уважно ознайомитися з необхідними розділами і врахувати всі існуючі рекомендації бувалих автомобілістів, які накопичили значний досвід.

Кузов, салон і різні системи

Щоб не заблукати в широкому виборі, розкид цін і конкретних застосувань, на сторінках сайту зібрана інформація про найбільш ефективних видах автомобільних миючих засобів, різних екземплярах автокосметики, паливних і масляних присадок. І дійсно, навіщо панічно шукати щось необхідне, коли все вже давно знайдено і відсортовано - залишається лише вміло скористатися перевіреними рекомендаціями. Дізнавшись багато нового, ви ніколи не переплутаєте автомобільний шампунь для кузова з полиролем або піною по догляду за внутрішнім оздобленням своєї машини.

Вибрати якісну паливну присадку, яка стабільно і добре очищує паливну систему автомобіля теж стане набагато простіше. Ви дізнаєтеся всі мінуси і плюси їх застосування, порозумієте в фірмах і цінах, як і в подальших наслідках, не наступаючи самостійно на одні й ті ж граблі.

Чим відрізняється антифриз від тосола і що краще?

Як вибрати, що краще тосол або антифриз. Чим відрізняються ці рідини. Як відрізнити тосол від антифризу.

Гумова автомобільна фарба

    Четвер, 13 квітня 2017 11:01
Гумова автомобільна фарба

Що з себе являє гумова фарба для авто, опис, властивості і особливості. Рекомендації щодо застосування гумової автофарби.

Рекомендації по експлуатації турбіни на Mitsubishi

Автомобіль Міцубісі: кілька рекомендацій по експлуатації турбіни і поради по догляду.

Аквагель для автомобіля, розвод чи правда?

Наскільки можна довіряти рекламі? Аквагель розвод чи  правда? Чи ефективний даний засіб по догляду за склом автомобіля?

Відповідаємо на питання: Чи можна змішувати моторні масла?

Постараємося дати відповідь на питання - чи можна змішувати моторні масла? Аргументи за і проти змішування автомастил.

Як вибрати краще моторне масло?

    Четвер, 23 березня 2017 06:53
Як вибрати краще моторне масло?

Визначити яке моторне масло краще. Як підібрати моторне масло для вашого автомобіля. Вчимося правильно вибирати автомастила.

Автомобільні поліролі для кузова

    Четвер, 23 березня 2017 06:58
Автомобільні поліролі для кузова

Яку функцію виконує поліроль для кузова і який ефект очікувати при його застосуванні? Види поліролей: воскові, синтетичні, абразивні.

Як правильно вибрати гальмівну рідину?

    Четвер, 23 березня 2017 07:04
Як правильно вибрати гальмівну рідину?

Як вибирається гальмівна рідина. З якою періодичністю необхідно міняти гальмівну рідину і чи можна їх змішувати.

Трансмісійне масло: класифікація та маркування

Маркування та класифікація трансмісійних масел. Вітчизняні та зарубіжні стандарти. Класифікація по в'язкості SAE, якості API та інше.

Як вибрати антифриз для автомобіля

    Четвер, 23 березня 2017 07:11
Як вибрати антифриз для автомобіля

Який антифриз вибрати для вашого автомобіля. Загальні рекомендації з вибору, а так само класифікація антифризів і стандарти компанії Volkswagen.


Сторінка 1 із 2