Автомобільний довідник

Автомобільний довідник

Ласкаво просимо на сторінки віртуального автомобільного довідника призначеного для допомоги автолюбителям. Тут ми зібрали, впорядкували інформацію, яка допоможе при експлуатації і ремонті. А саме: за кодом регіону на авто номері, дізнаєтеся з якого регіону України приїхала машина, а по каталогу кольорів автомобіля - її заводський колір. Довідник охоплює як легових автомобілі вітчизняні, так і іномарки. Інформація постійно оновлюється і актаулізіруется. Матеріали довідника можна копіювати і використовувати на свій розсуд.

Автомобільний довідник створювався досить тривалий час. Формуванням кожної сторінки займався професійний редактор. Нам інформацію про те зазвичай бралися з Вікіпедії, а фотографії, посилання і відео ретельно підбиралися вручну. Після цього кожна сторінка проходила додаткову модерацію. Ми зламали чимало списів, перш ніж змогли освоїти технологію створення якісного довідкового матеріалу і щиро сподіваємося, що даний онлайн продукт виявиться корисним для вас.

Мультимедійна енциклопедія автомобіліста

Ми постійно розвиваємо довідник і додаємо нові елементи інтерфейсу, щоб користувачам було зручніше пересуватися по сайту. Наприклад, справа ви можете бачити список останніх доданих на сайт Авто Рем. Крім цього, ви можете переміщатися по довіднику стандартним способом: за допомогою меню категорій у верхній частині сторінки.

За великим рахунком, наш автомобільний довідник являє собою справжню мультимедійну енциклопедію автомобільної техніки. Ви можете використовувати цей сайт в загальноосвітніх цілях, щоб познайомитися з чудовим і різноманітним світом автомобілів. Попутно, ви придбаєте і практичні знання про експлуатації та ремонті автомобілів.

Шинний дисковий калькулятор онлайн

    Четвер, 23 березня 2017 06:03
Шинний дисковий калькулятор онлайн

За допомогою онлайн калькулятора шин можна з легкістю підібрати відповідні для конкретного автомобіля диски і гуму.

Каталог заводських кольорів автомобілів

Каталог кольорів необхідний, щоб визначити по фарбуванню автомобіля її заводський колір. Деякі виробники автомобілів, зокрема ВАЗ, дають назвам кольорів автомобіля деякі образні вислови ...

Таблиця російських аналогів імпортних сальників і підшипників

Коли не було запчастин на іноземні автомобілі, автолюбителі шукали заміну серед аналогів вітчизняного виробництва. Дана тенденція збереглася, адже вартість імпортних сальників і підшипників висока.

Таблиця дії алкоголю для водіїв

    Четвер, 23 березня 2017 06:06
Таблиця дії алкоголю для водіїв

Коли вивітрюється алкоголь? Тест може дати позитивний результат, якщо пили деякі соки або квас, при застосуванні лікарських препаратів або при захворюванні порожнини рота.